mgr inż. arch. Grzegorz Bajorek – założyciel firmy i główny architekt. Absolwent wydziału architektury Politechniki Krakowskiej z akredytacją Royal Institute of British Architects. Członek Małopolskiej Izby Arkitektów RP.

Architektura opiera się na dwóch podstawowych filarach – są to ludzie z ich potrzebami, subiektywnym gustem oraz przestrzeń, z całą gamą indywidualnych cech, w którą wpisuje się projekt odpowiadający na te właśnie potrzeb. W swojej pracy kierujemy się założeniem, że twórcza osobowość z zapleczem w postaci stale doskonalonego warsztatu zawodowego, unikanie tylko i wyłącznie modnych, czy wynikających z rutyny rozwiązań pozwalają zmieniać w piękniejszą przestrzeń, w której żyjemy.

 

Pracownia   architektoniczna  T E C T U M .  oferuje  usługi  na  wszystkich  etapach  inwestycyjnych, projektując wszystkie rodzaje budynków, zaczynając od  uzyskiwania  wszelkich niezbędnych uzgodnień i dokumentów formalnych związanych z inwestycją, poprzez opracowywanie wszystkich faz wielobranżowej dokumentacji projektowej a  kończąc proces na uzyskaniu pozwolenia na budowę. W  ten  sposób bierzemy pełną odpowiedzialność i gwarantujemy wysoką jakość tworzonej architektury, tak  pod  względem estetycznym jak i technicznym.

Oceń stronę